İstanbul 1 : Ofisi 0216 630 30 31  |  İstanbul 2 : 0212 631 27 17  |  Ankara Ofisi : 0312 271 31 11  |  İzmir Ofisi : 0232 831 10 61  |  Antalya Ofisi : 0242 244 88 89  |  Adana Ofisi : 0322 225 55 00

Hürriyet Gazetesi’nin ulaştığı tüm il ve ilçelere İnsert dağıtımı yapmaktayız. Reklamlarınız, bayiler ve dağıtımlarda Hurriyet Gazetesi aracılığı ile müşterilerine ulaşır.

Broşürleriniz; Müşterinin isteği doğrultusunda, ister tüm Türkiye’de ister bölge, il, ilçe bazlı olarak dağıtılmaktadır. Gazete ile dağıtılan İnsert Reklamları dağıtımlarında apartman ve kapı önlerine veya posta kutularına kesinlikle amatör bir şekilde el ilanı bırakılmaz. Hane halkının her bireyine ulaşan ve kendi başlarına bir mecra olma özellikleriyle etkin bir pazarlama ve iletişim aracı olan gazete içinde insert-insört-broşür dağıtım uygulaması ile hafta içi ve sonlarında; ürünlerinizin, hizmetlerinizin tanıtım ve pazarlamasını yapabilir, fiyat ve kampanyalarınızdan müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz.

Sabah Gazetesi Instert Reklama Etkileri

Alternatif bir reklam mecrası olması nedeniyle farklılık gösterirsiniz.

Gazete içinde dağıtımı ile birlikte çok geniş kitlelere ulaşabilme imkanını elde edersiniz.

Kampanyalı ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

Insert dağıtımı ile müşterilerinize ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir ve potansiyel müşterilerinize fiyat kıyaslama, alışveriş kararına yardımcı olabilme ve ürün/hizmet tercih etme imkanını sağlarsınız.

Birçok reklam uygulaması ve tüketiciye ulaşım yolları arasında ekonomik bir yöntemdir.

Şehir içi bölgesel dağıtım seçenekleri ile hedef kitlenizi seçebilir ve tüketiciye doğrudan ulaşırsınız.

Insert dağıtımları ile geri dönüşümü çok daha hızlı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Müşterilerinize sunacağınız “ İndirim Kuponları ” veya “ Fırsat Kuponları ” ile hem satışlarınızı artırabilir hem de reklamlarınızın verimliliğini ölçebilirsiniz.

Sık ve düzenli bir şekilde insert-broşür dağıtımları; firma, marka, ürün güvenilirliği ve bilinirliğini artırmada ve sağlamlaştırmada etkin bir rol oynayabilir.