• Phone: 0506 893 05 87
  • Email: info@hurriyetilan.net

Dergi Dağıtımı

Hürriyet Seri İlan > Dergi Dağıtımı

Hurriyet Gazetesi Türkiye’nin en büyük dağıtım ağına sahip gazetelerinden biridir. Türkiye’nin bir ucundan bir ucuna dağıtım hizmetlerini alanında uzman ve deneyimli personeli ile gerçekleştirir. Sizlerde, El İlanı, Broşür, Dergi vb.. tanıtım ve reklam materyellerinizi Sabah Gazetesi ayrıcalığı ile tüm Türkiye’ye dağıtabilirsiniz.

Dergi dağıtımı genellikle abonelik nedeniyle müşterinin almaya hak kazandığı basılı evrakların teslimatı için faydalanılan bir yöntemdir. Bu nedenle dergileri ya da diğer basılı yayınları bize vererek müşterilerine ulaştırmamızı talep eden firmaların yerine satış işlemini tamamlamış, ücreti alınan/alınacak olan ürünlerin müşterilere ulaşmasın ı sağlamış oluruz. Söz konusu olan yayınlar büyük oranda kısa süreli yayınlar olduğu için teslimatların zamanında yapılması çok önemlidir.

Hürriyet Gazetesi, uzun yılların tecrübesi ve yapmış olduğu yatırımlar sayesinde, müşterilerinizin karşılığını ödeyerek zamanında teslim almayı bekledikleri dergilerinin/gazetelerinin zamanında ve hasar görmeden ellerine ulaşmasını sağlar.