• Phone: 0506 893 05 87
  • Email: info@hurriyetilan.net

El İlanı Dağıtımı

Hürriyet Seri İlan > El İlanı Dağıtımı

Hurriyet Gazetesi’nin ulaştığı tüm il ve ilçelere El İlanı dağıtımı yapmaktayız. Reklamlarınız, bayiler ve dağıtımlarda Sabah Gazetesi aracılığı ile müşterilerine ulaşır.

Broşürleriniz; Müşterinin isteği doğrultusunda, ister tüm Türkiye’de ister bölge, il, ilçe bazlı olarak dağıtılmaktadır. Gazete ile dağıtılan El İlanı Reklamları dağıtımlarında apartman ve kapı önlerine veya posta kutularına kesinlikle amatör bir şekilde el ilanı bırakılmaz. Hane halkının her bireyine ulaşan ve kendi başlarına bir mecra olma özellikleriyle etkin bir pazarlama ve iletişim aracı olan gazete içinde El İlanı-insört-broşür dağıtım uygulaması ile hafta içi ve sonlarında; ürünlerinizin, hizmetlerinizin tanıtım ve pazarlamasını yapabilir, fiyat ve kampanyalarınızdan müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz.

Sabah Gazetesi Instert Reklama Etkileri

Alternatif bir reklam mecrası olması nedeniyle farklılık gösterirsiniz.

Gazete içinde dağıtımı ile birlikte çok geniş kitlelere ulaşabilme imkanını elde edersiniz.

Kampanyalı ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

El İlanı dağıtımı ile müşterilerinize ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir ve potansiyel müşterilerinize fiyat kıyaslama, alışveriş kararına yardımcı olabilme ve ürün/hizmet tercih etme imkanını sağlarsınız.

Birçok reklam uygulaması ve tüketiciye ulaşım yolları arasında ekonomik bir yöntemdir.

Şehir içi bölgesel dağıtım seçenekleri ile hedef kitlenizi seçebilir ve tüketiciye doğrudan ulaşırsınız.

El İlanı  dağıtımları ile geri dönüşümü çok daha hızlı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Müşterilerinize sunacağınız “ İndirim Kuponları ” veya “ Fırsat Kuponları ” ile hem satışlarınızı artırabilir hem de reklamlarınızın verimliliğini ölçebilirsiniz.

Sık ve düzenli bir şekilde El İlanı-broşür dağıtımları; firma, marka, ürün güvenilirliği ve bilinirliğini artırmada ve sağlamlaştırmada etkin bir rol oynayabilir.